Przechowalnia: ( 0 )

Sztućce z grawerem.

W naszej ofercie znajdują się sztućce renomowanych producentów: Gerlach, Odiso, Berghoff. Mamy zestawy proste i tanie oraz najbardziej rozbudowane. Na zamówienie możemy sprowadzić każdy wzór z oferty tych firm.
Na sztućcach możemy wykonać na zamówienie dowolny grawer. Grawerowanie wykonujemy za pomocą precyzyjnego lasera YAG.

Czytaj więcej
SZTUĆCE

Grawerowanie na sztućcach

Grawerować możemy logo restauracji, hotelu, firmy. Możemy wygrawerować inicjały właścicieli sztućców. Często zamawiane są sztućce na prezenty ślubne z wygrawerowanymi imionami młodych i datą ślubu oraz sztućce dla dzieci. Grawerować można nie tylko tekst, ale również proste rysunki. Projekt grawerki wykonujemy sami, na podstawie życzeń zamawiającego.
Wykonujemy
grawerowanie na sztućcach dostarczonych przez klienta oraz na sztućcach "luzem".

Grawerowne sztućce na prezent

Grawerowane sztućce to jeden z bardziej wysublimowanych i eleganckich prezentów, jakie możemy wręczyć. Wykonujemy wszelkiego rodzaju grawery w postaci dedykacji, napisów, dat czy prostych rysunków.
Grawerowanie na sztućcach to dla nas wyzwanie artystyczne, które ochoczo podejmujemy. Proponujemy zestawy najbardziej uznanych marek wyróżniających się niesamowitą solidnością i precyzją wykonania, niebanalnymi wzorami i stalą o najwyższej klasie. Gdy dodamy do tego kunsztowny grawer otrzymamy iście wyrafinowany prezent, który każdy uroczysty obiad zmieni w ucztę godną sali królewskiej.

W wypadku chęci zamówienia większej ilości cena jest ustalana indywidualnie na podstawie projektu (wielkości rysunku) , i w większości wypadków jest znacząco niższa. W celu dokonania wyceny prosimy przesłać zapytanie ofertowe mailem z możliwie dokładnym określeniem tego, co ma być wygrawerowane. Przygotujemy wtedy projekt i wycenę.