Przechowalnia: ( 0 )

Sztućce Gerlach - wzór Antica.

Te subtelne, a jednocześnie wyrafinowane sztućce wprowadzą na Państwa stół odpowiedni nastrój uczty, podkreślając bogactwo potraw oraz przepych pozostałych elementów zastawy. Sztućce te doceniono wyróżnieniem Dobry Wzór. Wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej, można je myć w zmywarkach.

Czytaj więcej
sztućce grawerowane Gerlach Antica

Na sztućcach możemy wykonać na zamówienie dowolny grawer. Grawerowanie sztućcó wykonujemy za pomocą precyzyjnego lasera YAG. Grawerować możemy logo restauracji, hotelu, firmy. Możemy wygrawerować inicjały właścicieli sztućców. Często zamawiane są sztućce z grawerem na prezenty ślubne z imionami młodych i datą ślubu. Grawerować można nie tylko tekst, ale również proste rysunki. Projekt grawerki wykonujemy sami, na podstawie życzeń zamawiającego.

W wypadku chęci zamówienia większej ilości cena jest ustalana indywidualnie na podstawie projektu (wielkości rysunku) , i w większości wypadków jest znacząco niższa. W celu dokonania wyceny prosimy przesłać zapytanie ofertowe mailem z możliwie dokładnym określeniem tego, co ma być wygrawerowane. Przygotujemy wtedy projekt i wycenę.