Przechowalnia: ( 0 )

Breloczki grawerowane do kluczy

Breloczki to z pozoru błaha i nieistotna rzecz. Ale tylko z pozoru.
Nawet brelokiem możemy wyrażać siebie, „opowiedzieć” innym bez użycia słów o swoich zainteresowaniach czy pasjach.
Można reklamować na nich swoją firmę, mogą służyć jako przedmioty użytkowe - np
breloczki otwieracze lub breloczki latarki.
Breloczki grawerowane w różnych kształtach sprostają wszelkim, najwyższym wymaganiom.
W naszej bogatej ofercie każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, a dodatkowy grawer nada breloczkowi jeszcze bardziej osobisty charakter.
Taki
brelok z grawerem może być fantastycznym, drobnym upominkiem a do tego posiada jeszcze jedną praktyczną zaletę - zwiększa ciężar kluczy/kluczyka. Dzięki temu utrudnia ich zgubienie.
Czytaj więcej
breloczki

Osobnym działem są breloki - przywieszki do kluczy które polecamy właścicielom hotelu i pensjonatu aby można było łatwo odnaleźć klucz pasujący do drzwi hotelowych, pomieszczenia gospodarczego czy pralni. Dla hotelowych gości to wręcz niezbędny element.

Breloki do kluczy z grawerem - W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór breloków hotelowych, upominkowych i reklamowych.

Funkcjonalne breloki do kluczy z grawerem

Breloczki mogą być nie tylko ozdobą i obciążeniem kluczy, ale także pełnić konkretne funkcje. Polecamy między innymi zawieszki z latarką, która ułatwi otwieranie drzwi nocą, oświetlając zamek. Mocowanie na karabińczyku sprawia, że z łatwością można ją dołączyć do pęku kluczy i odczepić, gdy zajdzie taka potrzeba. Diody LED zasilane bateriami zegarkowymi wyróżniają się trwałością i długim czasem działania. Inne przydatne breloki do kluczy z grawerem to te w formie otwieracza do butelek. Oferujemy między innymi chromowany model o opływowym kształcie. Ozdobiony wybranym napisem będzie stanowił elegancki dodatek – idealny na prezent czy jako firmowy gadżet wręczany klientom. Dostępne są również tańsze breloki z otwieraczem, wykonane z odlewu aluminium i produkowane w czterech kolorach – czerwonym, czarnym, niebieskim i pomarańczowym. Miłośnicy mocnych trunków i pomysłowych akcesoriów z pewnością docenią grawerowane breloki do kluczy w formie niewielkiej piersiówki. Pomysłowo skonstruowany zbiorniczek pomieści 27 ml ulubionego napoju. Warto stworzyć tekst spersonalizowany, bezpośrednio odnoszący się do właściciela gadżetu lub w zabawny sposób komentujący zawartość butelki. Ozdabiający breloki grawer może mieć dowolną formę graficzną. Wykonamy każdy tekst lub grafikę, zgodnie z życzeniem klienta. Wzór nanoszony jest metodą laserową, która gwarantuje trwałość – nie da się go zmyć czy zetrzeć. Charakterystyczne rude wykończenie grawerowania doskonale pasuje do powierzchni w srebrnym kolorze.