Przechowalnia: ( 0 )

Tabliczki informacyjneDo czego służą tabliczki informacyjne z piktogramami ? Tabliczki informacyjne są elementem życia społecznego. Spotykamy się z nimi każdego dnia w miejscu pracy, sklepie, biurze czy szkole.
Informują nas o pożądanym zachowaniu w danym miejscu czy o dostępnych pomieszczeniach.
Czytaj więcej
W naszej ofercie znajdziesz bogatą ofertę tabliczek informacyjnych - piktogramów - prostych rysunków informujących o tym, co znajduje się za danymi drzwiami. Kierują nas do danej lokalizacji, drogi ewakuacyjnej lub informują o konkretnym pomieszczeniu.
Tabliczki do toalety, tabliczki informacyjne:zakaz palenia, wi-fi, schody, winda lub wyjście.
Tabliczki wykonane są z
laminatu grawerskiego o grubości 1,6 mm.
Mogą być wykonane w wielu kolorach pastelowych i metalicznych, tak aby można było je odpowiednio dobrać do danego wnętrza.

Każdy budynek użyteczności publicznej musi być odpowiednio oznakowany, aby przebywającym w nim osobom zapewnić bezpieczne przemieszczanie się po obiekcie oraz ułatwić odnalezienie drogi do konkretnych pomieszczeń. Najlepszym i najskuteczniejszym sposobem dotarcia z odpowiednim przekazem do użytkowników budynku są czytelne tabliczki informacyjne w formie piktogramów, czyli prostych znaków graficznych.

Nasza firma oferuje szeroki wybór różnego rodzaju tabliczek informacyjnych wykonanych z laminatu grawerskiego o grubości 1,6 mm. Prezentowane wyroby są bardzo estetyczne i trwałe, a samoprzylepna taśma piankowa pokryta klejem akrylowym ułatwia ich przymocowanie do niemal każdej powierzchni. Wszystkie tabliczki można zamówić w jednym z trzech rozmiarów o średnicy 7, 9 lub 11 cm oraz w dowolnym kolorze wybranym z naszego wzornika. Dzięki temu można je dopasować do wystroju wnętrz, w których zostaną wykorzystane.

Tabliczki do toalety


Jedne z najbardziej powszechnych tabliczek informacyjnych to te, które używane są do oznaczania toalet. Proste i uniwersalne, znane na całym świecie piktogramy, umieszczane na tabliczkach do toalet pozwalają na dokładne i czytelne oznakowanie tych pomieszczeń. Klienci mogą wybierać spośród produktów, na których wygrawerowano litery „WC” lub symbole przedstawiające postacie kobiety, mężczyzny, osoby niepełnosprawnej i matki z dzieckiem. Przejrzysta grafika pełni doskonałą funkcję informacyjną i zwiększa komfort osób przebywających w określonej przestrzeni publicznej.