Przechowalnia: ( 0 )

Sztućce dla dzieci z grawerem.

Oferujemy profesjonalnie grawerowane sztućce dla dzieci znanego polskiego producenta firmy Gerlach.
Posiadamy w swojej ofercie wszystkie modele dziecięcych sztućcy tego producenta. Grawerujemy również na sztućcach produkowanych przez
Bergoff, Odiso i Kulig.
Sztućce dziecięce doskonale nadają się jako prezent prezent na chrzciny i na urodziny dziecka. Są zaprojektowane specjalnie z uwzględnieniem dziecięcych wymagań ergonomicznych. Oznacza to, że rozmiar sztućca pasuje do dziecięcej rączki, pojemność łyżeczki do tego co dziecko może zjeść, a krawędzie są wyjątkowo gładkie. Dodatkowe ozdoby w postaci wytłoczonych zwierzątek lub kolorowych obrazków przyciągają wzrok dziecka i budzą zainteresowanie.

Czytaj więcej
sztućce dziecięce
Sztućce dziecięce są prezentem uniwersalnym, a przez swój użytkowy charakter zawsze dobrze widzianym. Dzięki niemu dziecko nauczy się czegoś, a jednocześnie będzie właścicielem przedmiotu przydatnego, służącego mu przez wiele lat.
Sztućce dla dzieci często służą kilku pokoleniom, dzieciom, ich dzieciom a nawet wnukom. Prezent na chrzciny lub urodziny w postaci dziecięcych sztućców jest zatem piękną pamiątką na lata.

Grawerowane sztućce dla dzieci oferujemy w dwóch wariantach: same sztućce w kartonowym pudełku lub sztućce w drewnianej skrzynce, elegancko zapakowane.
Skrzynki wykonane są z wysokiej jakości drewna sosnowego i dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: mahoń i biały. Istnieje możliwość grawerowania nie tylko tekstów, lecz także rysunków.
Grawerujemy na uchwytach wszystkich sztućców, na ostrzach noża, w czaszy łyżeczek.
Wykonujemy dowolny grawer na indywidualne zamówienie tak aby sztućce stały się jedyne w swoim rodzaju.
Sztućce dla dzieci z grawerem w zestawie zapakowanym w skrzynkę mają grawer wykonany na sztućcach, na wierzchu skrzyneczki i tabliczce umieszczanej wewnątrz skrzynki.
Do grawerowania używamy najlepszych amerykańskich laserów, dzięki czemu każdy nawet najdrobniejszy detal jest wyraźny.
Na wszystkie nasze grawery udzielamy
dożywotniej gwarancji potwierdzonej certyfikatem.

Piękny, a zarazem praktyczny prezent dla dziecka

Sztućce z grawerem z pewnością ucieszą dziecko i jego rodziców. Urozmaicają posiłek oraz będą stanowić wspaniałą zachętę do jedzenia. Jako piękny i wartościowy prezent posłużą przez wiele lat. Mogą stanowić także doskonałą pamiątkę wyjątkowego wydarzenia w życiu malucha. Jest to podarunek idealny, niezależnie od okazji. W dodatku każda z firm, z którą współpracujemy, zadbała o to, aby grawerowane sztućce dla dzieci były dopasowane do potrzeb najmłodszych użytkowników.  

Oprócz wyjątkowej jakości, sztućce mogą posiadać również kolorowe wzorki i obrazki. Aby prezent był jak najbardziej udany i ucieszył obdarowanego malucha, grawerujemy dowolne napisy, wzory czy obrazki . Dzięki temu można wybrać ulubioną bajkową postać dziecka, a nawet stworzyć jego małą podobiznę. Warto również podpisać sztućce imieniem oraz dodać specjalną dedykację. Nasze grawery są wykonywane we wszystkich kolorach.

Poniżej znajdziesz przykładowe sztućce, którymi można się zainspirować podczas tworzenia własnych grawerów. Zapraszamy do poznania całej oferty.