Przechowalnia: ( 0 )

Upominki na Rocznicę Ślubu

Upominki na 25 i 50 rocznicę ślubu, a także na mniej okazałe choć równie ważne jubileusze.

Każda rocznica ślubu to czas zarezerwowany na wspomnienia radosnych chwil oraz rozwiązanych problemów. Może być szczególną okazją do tego, by się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co Jubilaci przeżyli w ciągu lat małżeństwa.

Czytaj więcej
rocznice ślubu
Rocznica ślubu może być także idealną okolicznością do zorganizowania spotkania rodzinnego. W gronie najbliższych miło jest powspominać minione wydarzenia. Jest to okazja nie tylko do wspomnień i przeżywania na nowo towarzyszących nam wówczas wzruszeń, ale także do obdarowania świętującej pary jubilatów.W polskiej kulturze w dobrym guście jest zakup na tę okazję drobnych prezentów, dzięki którym rocznica ślubu będzie jeszcze bardziej wyjątkowa.

Aby nasz prezent podkreślał wyjątkowość i wagę przeżywanego wydarzenia jakim jest 50 rocznica ślubu, 25 rocznica ślubu warto go wybrać spośród naszej bogatej kolekcji. A znajdują się w niej grawerowane karafki oraz kieliszki zapakowane w kunsztowne, drewniane skrzynki, które również możemy opatrzyć stosowną dedykacją; pamiątkowe dyplomy, grawerowane patery i szkatułki, a także statuetki i dewocjonalia rocznicę ślubu.

Z nami każda rocznica ślubu będzie wyjątkowa.

Po zapoznaniu się z naszą ofertą trudny wybór prezentu na rocznicę ślubu stanie się przyjemnością.