Przechowalnia: ( 0 )

Podstawki pod znicz, na nagrobek.

Podstawki pod znicze wykonujemy ze szkła akrylowego (pleksy).
Rysunki i napisy grawerowane są laserem .
W ciągu dnia, w dziennym oświetleniu kolor graweru jest biały, natomiast po zapaleniu znicza, wieczorem rysunek i napis rozświetla się kolorem znicza.
Materiał jest odporny na warunki atmosferyczne, deszcz , śnieg i mróz.

Wspomnij ukochaną osobę

Na podstawce można umieścić pamiątkowy napis, wiersz, modlitwę, fragment Pisma Świętego, dedykację, wspomnienie. Te elementy będą przypominały ukochaną osobę, skłaniały do refleksji i chwili zadumy.

To dzięki takiej prostej podstawce pod znicz chwila odwiedzin na cmentarzu nabierze nowego wymiaru. Będzie ona również przekazem dla innych - świadectwem miłości, szacunku, zaproszeniem do chwili modlitwy. Postawiona w odpowiednim i widocznym miejscu, będzie regularnie przywoływać wspomnienia związane z ważą dla nas osobą.

Czytaj więcej

Akrylowe podstawki pod znicze z grawerem doskonale sprawdzają się w dniach gdy odwiedzamy groby naszych bliskich - na Wszystkich Świętych, Dzień Zaduszny, w Boże Narodzenie, Wielkanoc. Pozostają tam na dłużej, przypominając również inny o uczuciach jakimi darzyliśmy pochowaną tam osobę. Mamy w ofercie wiele wzorów podstawek różniących się kształtem, szatą graficzną i tekstem.

Wszystkie grawery wykonujemy laserowo, co zapewnia ich wysoką oraz nieskazitelną jakość. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostępną ofertą.