Przechowalnia: ( 0 )

Sztućce Gerlach - wzór Valor.

Propozycja sztućców Valor kierowana jest dla ludzi chcących doskonale zaaranżować swoje stoły. Delikatnie zaakcentowany design ujmuje każde oko użytkownika, a ergonomia sztućca zachwyca swoją poprawnością podczas spożywania posiłku. Komplet ten wykonany jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Można go myć w zmywarkach.

Czytaj więcej
sztućce grawerowane Gerlach Valor

Łyżki, widelce, łyżeczki – wykonane są ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej X5CrNi18-10 o grubości 2,5 mm, odpornej na działanie środków myjących, nadającej się do zmywarek. Noże monoblokowe - produkowane są metodą kucia na gorąco, ze stali molibdenowo– wanadowej X50CrMoV15, która charakteryzuje się podwyższoną odpornością na korozję, dzięki czemu nadają się do zmywarek domowych oraz przemysłowych. Wszystkie sztućce posiadają świadectwo PZH, oraz objęte są wieczystą gwarancją firmy Gerlach.

Na sztućcach wykonujemy na zamówienie dowolny grawer. Projekt grawerowania wykonuje nasz grafik dopasowując życzenia zamawiającego do kształtu sztućca i dostępnego miejsca. Grawerowanie wykonujemy laserem YAG, który umożliwia naniesienie nawet bardzo drobnych szczegółów rysunku. Na sztućcach możemy grawerować my logo firmy, restauracji, hotelu. Możemy wygrawerować inicjały właścicieli sztućców. Grawerowane sztućce to częsty prezent ślubny. Sztućce z grawerem imion i datą ślubu może być oryginalnym i pięknym prezentem. Sztućce mogą być również ciekawym prezentem na rocznicę ,np. sztućce z grawerm na 50 rocznicę ślubu. Grawerujemy nie tylko tekst, ale również proste rysunki - obrączki, serca, herby, niewielkie ozdobniki.

W wypadku chęci zamówienia większej ilości cena jest ustalana indywidualnie na podstawie projektu (wielkości rysunku) , i w większości wypadków jest znacząco niższa. W celu dokonania wyceny prosimy przesłać zapytanie ofertowe mailem z możliwie dokładnym określeniem tego, co ma być wygrawerowane. Przygotujemy wtedy projekt i wycenę.