Przechowalnia: ( 0 )

Statuetki z grawerem - szklane i akrylowe

Dyplomy tego rodzaju wykonujemy w postaci stojących statuetek wykonanych ze szkła akrylowego (pleksy).

Podaruj prezent z historią

Data związana ze szczególnym wydarzeniem zbliża się z każdym dniem coraz bardziej? Warto je upamiętnić w najlepszy możliwy sposób. W tym celu znaleźliśmy proste, a zarazem piękne rozwiązanie na każdą ważną okoliczność. Polecamy statuetkę z grawerem.

To dzięki niej wyjątkowa chwila nabierze wymiaru symbolicznego. Jako pamiątka, postawiona w odpowiednim oraz widocznym miejscu, będzie regularnie przywoływać wspomnienia związane z ważnym, choć minionym już przeżyciem. Oprócz tego wspaniale ozdobi mieszkanie lub gabinet. Statuetka z grawerem, jak żaden inny prezent, dyskretnie zaznaczy charakter ważnej chwili, jednocześnie podkreślając jej znaczenie.

Czytaj więcej

Szklane statuetki z grawerem doskonale sprawdzają się przy takich okazjach jak ślub, ważny jubileusz czy Pierwsza Komunia Święta. Statuetki szklane zostały wykonane w wielu różnych kształtach, korespondujących z konkretnymi wydarzeniami. To do Ciebie należy wybór oraz podjęcie decyzji, która z nich pasuje najbardziej. Posiadamy bardzo różnorodną ofertą czcionek i obrazków. W ten sposób z łatwością wybierzesz najlepszy grawer. Jeśli masz potrzebę, możesz przygotować własny rysunek. Instrukcja, jak go zrobić znajduje się na naszej stronie internetowej. Posiadamy ponadto duży wybór szklanych statuetek z grawerem, które świetnie oddają oficjalny charakter dyplomu bądź podziękowania. Naszą kolekcję wzbogaciliśmy również o statuetki akrylowe.

Wszystkie grawery wykonujemy laserowo, co zapewnia ich wysoką oraz nieskazitelną jakość. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostępną ofertą.