Przechowalnia: ( 0 )

Grawerowane kieliszki

Kieliszki z grawerem

to najczęstsza forma prezentu z okazji ślubu, rocznicy czy urodzin. Prezentujemy szeroki wybór kieliszków do różnych trunków takich jak: wino, szampan, koniak, wódka, likiery lub nalewki.
Wszystkie kieliszki są najwyższej jakości. Produkowane są przez takie firmy jak Krosno, Bohemia, Pasabache czy Hrastnik co przekłada się na idealną przejrzystość szkła i gładkie krawędzie.

Szczególne chwile w życiu tradycyjnie świętujemy z
kieliszkiem szampana, wina lub innego trunku w ręku. Momenty te mogą być jeszcze bardziej wyjątkowe, jeśli ów kieliszek w dłoni nie będzie jednak zbyt... tradycyjny.
Ozdabiamy kieliszki grawerując na nich niepowtarzalne dedykacje dopasowane do charakteru wydarzenia. Ślub, urodziny, ważna rocznica –
grawerowane kieliszki będą doskonałym prezentem i pamiątką zarazem.
Czytaj więcej Dość częstym wyborem stają się kieliszki do wódki dla gości weselnych, które z powodzeniem zastępują tradycyjne winietki z podziękowaniem.
Taka forma drobnego upominku sprawia, iż wesele zostanie na dłużej zapamiętane przez gości.

Kolejnym pomysłem są duże (ponad 400 ml)

kieliszki do wina
z grawerowanym ciekawym wzorem np.: Good Day - Bad Day - Don't Even Ask, nie możesz uciec przed 40, ale możesz się napić itp. który świetnie sprawdza się jako prezent z okazji urodzin lub imienin.
Możemy pochwalić się bardzo bogatym katalogiem rysunków na kieliszki.
Grawer może mieć postać napisu bądź rysunku. Wykonamy z najwyższą pieczołowitością każdy Twój pomysł, aby nadać kieliszkom pożądanego charakteru i oryginalności.

Do
grawerowania kieliszków używamy najlepszych laserów, tak aby każdy nawet najdrobniejszy szczegół był wyraźny.
Grawer nie ściera się jak farba, jest trwały i nie blaknie. Każdy nasz grawer jest objęty
dożywotnią gwarancją, po to, aby nasi klienci czuli się bezpiecznie.

Wyjątkowe kieliszki na szczególne okazje

Grawerowane kieliszki są ciekawym, a zarazem praktycznym wyborem, bardzo popularnym wśród naszych klientów. Wielu z nich uważa, że jest to świetny prezent na wiele okazji. Dzięki nim zapamiętasz piękne chwile na bardzo długo.

Sprawdzają się w każdej sytuacji, w której spożywany jest alkohol. Oprócz wydarzeń o charakterze oficjalnym, okażą się również idealne na domowe przyjęcie. Przez długi czas będą stanowiły pamiątkę po znakomitej zabawie. Dodatkowo są bardzo praktycznym zakupem, z którego można korzystać także po zakończeniu wydarzenia. Można je jednak zamówić również bez specjalnej okazji. Choćby po to, by dodatkowo ozdobić szkło użytkowane na co dzień.

Wyjątkowy grawer sprawi, że prezent nabierze indywidualnego charakteru. Odpowiedni napis potrafi rozśmieszyć, dodać powagi, a nawet pomóc wyrazić uczucia w oryginalny sposób. Grawerowane kieliszki do wina możemy ozdobić rysunkiem lub specjalną dedykacją. Podobnie jest z naszymi kieliszkami do wódki, na których możesz umieścić wybrany przez siebie napis lub obrazek. Liczy się wyłącznie Twój pomysł. To dzięki niemu, kieliszki do wina grawerowane najwyższej jakości laserem ożywią każde przyjęcie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.


     
Kieliszki do wina
Kieliszki do szampana
Kieliszki do wódki i likieru
kieliszki do koniaku