Przechowalnia: ( 0 )

Karafki z grawerem

Karafka jest dobrym prezentem dla smakosza różnych trunków, natomiast karafka grawerowana jest prezentem idealnym. Nie tylko dla amatora trunków, ale dla każdego, kto docenia prezenty jedyne w swoim rodzaju.
Karafka z grawerem nadaje się jako prezent dla mężczyzny z okazji urodzin, imienin, awansu czy przejścia na emeryturę.
Karafki mogą służyć do podawania różnych rodzajów trunków takich jak woda, soki, wina, wódki, nalewki czy whisky.

Czytaj więcej
karafkii

Czym się różnią poszczególne rodzaje karafek?
Karafki do whisky mają inny kształt niż karafka do nalewek czy wody, różnią się też pojemnością.
Karafka do whisky ma zazwyczaj pojemność 0,75 do 0,9, ciężkie i grube szkło, szklany korek ograniczający parowanie alkoholu i utratę zapachu.
Karafka do wina oraz karafka do wody ma pojemność od 0,7 do 1 l, zazwyczaj cieńsze i lżejsze szkło, często nie ma zatyczki ani korka.
Karafka do nalewek jest mniejsza, ma pojemność od 0,3 do 0,7l. Często ma ozdobne dekoracyjne formy.
Należy pamiętać, że te podziały są umowne. Whisky można się napić z karafki do nalewek i nic się nie stanie. Przy wyborze należy kierować się upodobaniami osoby obdarowywanej.
W naszym sklepie oferujemy
karafki szklane (ze szkła sodowego) oraz karafki kryształowe. Są karafki ręcznie produkowane oraz z linii automatycznych. Największą popularnością cieszy się karafka do whisky oraz karafka na nalewkę.
Każda karafka z grawerem staje się niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju dzięki możliwości umieszczenia własnego rysunku i dedykacji. Jest to ciekawa propozycja na prezent pełen elegancji, klasy i szyku. Postawienie na stole pięknej karafki zamiast butelki ze sklepu upiększy całą zastawę stołową.
Doskonałym opakowaniem tego podarunku będzie elegancka,
drewniana skrzyneczka, którą również możemy upiększyć charakterystyczną dedykacją według Twojego pomysłu. Grawerowana karafka w takim pudełku to prawdziwy prezent z duszą.
Niektóre z karafek mamy w kompletach ze szklankami lub kieliszkami. Na życzenie możemy przygotować komplet z innym karafkami i innymi szklankami
(uwaga: nie wszystkie karafki na to pozwalają)
Grawerujemy dedykacje z okazji ślubu, jubileuszu, rocznicy, urodzin, ale również dedykację dla dziadka, babci, rodziców, przyjaciółki, emeryta. Grawerowane laserem karafki ze zwykłych przedmiotów staną się niezwykłą pamiątką pięknych momentów życia.)

Czytaj więcej

Karafka z grawerem to przedmiot spełniający dwie funkcje – praktyczną oraz dekoracyjną. Przeznaczony jest do przechowywania oraz serwowania trunków, a dzięki eleganckiej formie doskonale uzupełnia zastawę stołową. W naszej ofercie karafka grawerowana występuje w wielu różnych wersjach, co pozwala dopasować ją do rodzaju ulubionego napoju oraz gustu użytkownika. Poszczególne modele różnią się nie tylko parametrami szkła zastosowanego do ich produkcji czy pojemnością, ale także kształtem. Karafka do whisky najczęściej wyróżnia się kwadratową formą, ale oferujemy również naczynia zwężające się ku dołowi i osadzone na szerokiej podstawie, łamane oraz okrągłe. Do wyboru są także karafki z krótką oraz długą szyjką. Nieco inaczej prezentują się natomiast karafki do nalewek, w których można podać np. samodzielne zrobiony trunek, a nierzadko także likier. W tym wypadku warto zwrócić uwagę na modele o ponadczasowej formie przypominające kształtem tradycyjną butelkę, a także na minimalistyczne, ultranowoczesne naczynie zwężające się ku górze. Dla zwolenników oryginalnego wzornictwa przygotowaliśmy natomiast karafkę z grawerem inspirowaną stylem vintage lub retro, m.in. w kształcie oszlifowanej bryły. Wiele ciekawych form przyjmują również karafki do wina. Integralnym elementem większości karafek grawerowanych jest też korek, który może być wykonany ze szkła i podobnie jak naczynie - przybierać różne formy, np. kulistą, kwadratową, walcowatą wypukłą lub płaską. W niektórych modelach szklaną zatyczkę zastępuje natomiast korek drewniany.

Każda dostępna u nas karafka do whisky, wina czy likieru może również zostać dowolnie spersonalizowana za pomocą wykonanego laserem graweru, który z upływem czasu nie zanika – jego jakość potwierdza dołączony do zamówienia certyfikat, a także bezterminowa gwarancja. Aby ułatwić wybór rysunku, przygotowaliśmy katalog grafik nadających się do przeniesienia na karafki. Znajdują się w nim zarówno gotowe obrazki, jak i pojedyncze elementy o różnej tematyce, z których można stworzyć indywidualny projekt graweru. Co bardzo ważne, karafka na nalewkę lub inny trunek może być również zdobiona dowolnym napisem. W tym celu prezentujemy zestawienie najczęściej wybieranych czcionek. Wśród nich znajdują się zarówno czcionki standardowe, jak i gotyckie, pisanki czy ozdobne. Warto wykorzystać je do wygrawerowania osobistych życzeń, dedykacji czy sentencji. Karafka z grawerem to praktyczny element wyposażenia każdego domu, a jednocześnie świetny pomysł na prezent. Zamów ją już teraz!

W wypadku chęci zamówienia większej ilości cena jest ustalana indywidualnie na podstawie projektu (wielkości rysunku) , i w większości wypadków jest znacząco niższa. W celu dokonania wyceny prosimy przesłać zapytanie ofertowe mailem z możliwie dokładnym określeniem tego, co ma być wygrawerowane. Przygotujemy wtedy projekt i wycenę.