Przechowalnia: ( 0 )

Adresówki grawerowane dla psów i kotów

Jeżeli twój ulubiony piesek lub kotek zgubi drogę do domu, to dzięki adresówce będzie wiadomo jak odnaleźć właściciela.

Metalowe przywieszki do obroży z wygrawerowanym telefonem właściciela lub jego adresem pozwolą na szybki kontakt i bezpieczny powrót zguby do domu.
Adresówka dla psa grawerowana to dobre zabezpieczenie dla naszego czworonoga przed stresem jakim niewątpliwie jest zgubienie się.
Najczęściej głowimy się nad wyborem tabliczek i szyldów oznaczających nasze gabinety, domy czy skrzynki pocztowe. Staramy się wybrać najbardziej eleganckie i dopasowane do charakterów nie tylko wnętrz, ale także naszych własnych.
Nierzadko jednak zapominamy o innych lokatorach naszych domów - tych czteronożnych.

Czytaj więcej
adresowka dla psa kota

Przedstawiamy szeroki wybór adresówki dla psa grawerowane laserem . Zazwyczaj mają swój własny kojec czy specjalne miejsce w domu, dlaczego by zatem nie zadbać o ich odpowiednie oznaczenie? Idealnie nadadzą się do tego adresówki dla psów i kotów, dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej i o różnorodnych kształtach. Grawer wykonany na adresówce podkreśli charakter Twojego pupila i sprawi, że będzie on jeszcze bardziej wyjątkowym członkiem rodziny.

Adresówki dla psów grawerowane są kolorowych aluminiowych płytkach w różnych kształtach. (napis nie ściera się jak farba). Do grawerowania używamy najlepszych laserów dzięki czemu każdy nawet najdrobniejszy szczegół jest wyraźny. Nasz grawer jest objęty dożywotnią gwarancją potwierdzaną certyfikatem.

W wypadku chęci zamówienia większej ilości cena jest ustalana indywidualnie na podstawie projektu (wielkości rysunku) , i w większości wypadków jest znacząco niższa. W celu dokonania wyceny prosimy przesłać zapytanie ofertowe mailem z możliwie dokładnym określeniem tego, co ma być wygrawerowane. Przygotujemy wtedy projekt i wycenę.