Przechowalnia: ( 0 )

Identyfikatory grawerowane

Identyfikatory dla pracowników z logo firmy to drobne przedmioty pozwalające poznać z kim mamy przyjemność rozmawiać. Z identyfikatora mozna się dowiedzieć kto obsługuje, jaką funkcję pełni, można zobaczyć czy rozmawiamy z właściwą osobą.
W wielu firmach jest to niezbędny element pracowniczego ekwipunku.
Proponujemy szereg ciekawych identyfikatorów dla pracowników firm.
Identyfikatory wykonujemy z laminatu grawerskiego, wszystkie identyfikatory są wyposażone w zapięcie typu „agrafka”, ale istnieje możliwość wykonania identyfikatorów z zapięciem „magnetycznym”
Wykonujemy też identyfikatory z nadrukiem kolorowym - na aluminiowych płytkach.
 Możemy wykonać identyfikator personalny o kształcie zamówionym przez klienta.
Czytaj więcej Identyfikatory grawerowane możemy zaprojektować dla Twojej firmy. Proponujemy rozmaite kształty i kolory oraz dowolne rozmiary identyfikatorów.
Masz pomysł na własny identyfikator? Opisz lub prześlij nam swój rysunek a my postaramy się zaprojektować taki identyfikator.
Do grawerowania i wycinania używamy najlepszych amerykańskich laserów, dzięki czemu każdy nawet najdrobniejszy detal jest wyraźny. Na nasz grawer udzielamy dożywotniej gwarancji, potwierdzonej certyfikatem.

W wypadku chęci zamówienia większej ilości cena jest ustalana indywidualnie na podstawie projektu (wielkości rysunku) , i w większości wypadków jest znacząco niższa. W celu dokonania wyceny prosimy przesłać zapytanie ofertowe mailem z możliwie dokładnym określeniem tego, co ma być wygrawerowane. Przygotujemy wtedy projekt i wycenę.