Przechowalnia: ( 0 )

Breloki hotelowe

Breloczki z numeracją pokojów do hoteli, pensjonatów

Czytaj więcej

Breloki hotelowe - przywieszki do kluczy które proponujemy właścicielom hoteli i pensjonatów aby można było łatwo odnaleźć klucz pasujący do drzwi hotelowych, pomieszczenia gospodarczego czy pralni.
Dla hotelowych gości to wręcz niezbędny element aby nie zaprzątać sobie głowy numerem pokoju (jest on umieszczony na breloku).

Wykonujemy
breloki hotelowe z bezbarwnej pleksi o grubości 3 lub 5 mm, czarnej pleksi z wklejonym laminatem, sklejki, drewna lub stalowe.
Breloki mają jeszcze jedną ważna zaletę - zwiększają ciężar i objętość klucza przez co trudniej go zgubić.
Breloczki do kluczy hotelowych są wyposażone w stalowe kółko do przypięcia klucza.

Do grawerowania używamy najlepszych amerykańskich laserów, dzięki czemu nawet najdrobniejsze szczegóły są wyraźne. Na każdy nasz grawer udzielamy
dożywotniej gwarancji potwierdzonej certyfikatem.
Na breloczkach możemy wykonać logo hotelu lub pensjonatu tak aby stanowił też reklamę i utrwalał gościom nazwę na przyszłość.

Breloki hotelowe to świetny gadżet reklamowy

Klucze trafiające do gości stanowią w pewnym stopniu element marketingowy. Przypięte do nich breloki hotelowe są jednym z pierwszych przedmiotów, z jakim mają kontakt klienci. Ładne, nowe, estetyczne zachęcają do wzięcia do ręki i częstego spoglądania na nie, a dzięki temu goście szybciej utrwalają sobie numer pokoju, w którym mieszkają.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór breloczków do kluczy hotelowych, idealnie sprawdzających się także się w pensjonatach, sanatoriach, internatach, akademikach, bursach oraz wszelkich ośrodkach wypoczynkowych.

Jeśli jesteś właścicielem schroniska górskiego lub gospodarstwa agroturystycznego, możemy wykonać breloki z rysunkiem przypominającym okolicę, w jakiej leży Twój obiekt, np. szczyt górski, las, jezioro, element konstrukcji architektonicznej lub wizerunek zwierzęcia.

Do zalet naszych breloków hotelowych należą: trwałość, odporność na zarysowania i zabrudzenia, praktyczność oraz estetyczny wygląd. Dzięki poręcznemu kształtowi są ergonomiczne, a ich użytkowanie staje się bardzo wygodne.

W naszej ofercie znajdziesz duży wybór breloków hotelowych do kluczy, wykonanych z wysokiej jakości tworzyw. Breloki są zrobione z twardej pleksi odpornej na pęknięcia oraz kruszenie. 

Treści, które trafiają na breloczki do kluczy hotelowych są dopasowywane do indywidualnej koncepcji klienta. Na powierzchniach  mogą znaleźć się numery pokojów, oznaczenia pomieszczeń (takich jak: magazyn, WC, prysznic, garaż, kuchnia, szatnia, parking, piwnica) oraz numer telefonu, email, adres, nazwa obiektu, logo lub inny znak graficzny.