Przechowalnia: ( 0 )

Piersiówki z grawerem, opakowania i kieliszki do piersiówek| Piersiówki same | Piersiówki w kasetkach | Kieliszki do piersiówek | opakowania do piersiówek |Niezbędne w gardłowych sytuacjach ;)
Do czego służy
piersiówka, nie trzeba nikomu tłumaczyć. Piersiówka na prezent to doskonały wybór. Wielu przekonało się o jej zaletach podczas długich wypraw w góry, na ryby, żagle czy myśliwskie wypady. W tym dziale proponujemy grawerowane piersiówki ze stali nierdzewnej. Wszystkie wyposażone w szczelną zakrętkę z zawleczką uniemożliwiającą zgubienie. Nigdy się nie stłuką i będą idealne nie tylko na mocne trunki...

Czytaj więcej
piersiówki

Modele miniaturowe - do małej kieszonki, modele dla wymagających - o dużej pojemności, modele eleganckie - oprawione w skórę. A do tego kieliszki, kasetki i skrzyneczki do eleganckiego "prezentowego" opakowania.

Grawer wykonujemy laserowo - dzięki temu rysunek może zawierać bardzo drobne szczegóły, jest wyraźny i kontrastowy.
Tak ozdobiona piersiówka może stanowić oryginalny upominek na każdą okazję. Piersiówka z grawerem, stalowa to świetny pomysł na drobny upominek lub prezent z okazji urodzin, imienin czy przejścia na emeryturę.

Stalowa piersiówka z grawerem jest dostępna w wielu pojemnościach od 1 OZ do 18 OZ - czyli około 450 ml ! Czasami pojawiają się również wielkie dwulitrowe piersiówy. Najbardziej popularne wielkość piersiówek to 8 oz czyli 240 ml.

Piersiówki są zazwyczaj pakowane w biały kartonik i nadają się do wręczenia jako prezent. Dla bardziej wymagających przygotowaliśmy zestawy piersiówek w drewnianych kasetkach razem ze stalowymi kieliszkami.

Piersiówka z grawerem i stalowymi kieliszkami w drewnianej skrzynce wykończonej eleganckim satynowym materiałem prezentuje się bardzo okazale. Skrzynki są dostępne w dwóch kolorach mahoniowym i białym (zależy od zestawu).Skrzynki zostały wykonane z wysokiej jakości drewna sosnowego i pokryte ekologicznym lakierem. Wszystkie skrzynki są produkcji polskiej. Nie oferujemy tanich wyrobów chińskich z MDF'u.

Kolejnym działem są piersiówki z grawerem w wersji „Turystycznej” występujące w wielu wariantach i konfiguracjach. Posiadamy zestawy moro z kieliszkami, zestawy moro z kieliszkami i scyzorykiem, zestawy turystyczne z kieliszkami czy w samym etui z rzemykiem na ramię.

W naszej ofercie znajdziesz też eleganckie piersiówki pokryte skórą dzięki czemu nabierają one szyku i elegancji.

Piersiówka to jeden z elementów męskiego niezbędnika. Ponieważ zazwyczaj jej zawartością są naprawdę mocne trunki, ona także musi mieć mocny charakter. A to zapewni jej indywidualny grawer na piersiówce. Dzięki niemu piersiówka będzie idealnie dopasowana do osoby, która stanie się jej właścicielem.

Zapewniamy niezwykle trwały grawer, wykonywany laserowo, dzięki czemu szczegółowo i bezbłędnie zrealizujemy każdy Twój pomysł, nawet najbardziej zwariowany i wymagający. Grawerowana piersiówka to rewelacyjny prezent... może okazać się niezbędna w najmniej oczekiwanych sytuacjach.

Do grawerowania używamy najlepszych laserów dzięki temu każdy nawet najdrobniejszy szczegół jest wyraźny. Na nasz grawer udzielamy dożywotniej gwarancji potwierdzonej certyfikatem.

W wypadku chęci zamówienia większej ilości cena jest ustalana indywidualnie na podstawie projektu (wielkości rysunku) , i w większości wypadków jest znacząco niższa. W celu dokonania wyceny prosimy przesłać zapytanie ofertowe mailem z możliwie dokładnym określeniem tego, co ma być wygrawerowane. Przygotujemy wtedy projekt i wycenę.