Przechowalnia: ( 0 )

Dzbanki szklane grawerowane

Grawerujemy na szklanych dzbankach do soków i dzbankach do wody.
Nie wszyscy klienci są zainteresowani tematami "okołoalkoholowymi". Dla nich mamy produkty które nie są związane z alkoholem, a mogą służyć za ładny prezent i ozdobę stołu. Bardzo często zestawy
dzbanek do wody ze szklankami, z grawerowanym logo firmy,  wybierane są jako upominek firmowy, jako prezent dla znamienitszych klientów lub kooperantów. Dzbanek z grawerem może też służyc jako ozdoba recepcji czy stołu konferencyjnego.

Czytaj więcej
dzbanki grawerowane

Każdy dzbanek może służyć do podawania zarówno wody, jak i soków oraz zimnych napojów. Czasem podaje się w nich wino.br> DDo dzbanków można dobrać szklanki. W zasadzie może to być dowolna kombinacja, do każdego dzbanka można dodać dowolne szklanki, zależy to od gustu i potrzeb. Dzbanek z zestawem szklanek może być bardzo oryginalnym upominkiem na każdą okazję.

Na dzbankach grawerujemy dedykacje z okazji ślubu, jubileuszu, rocznicy, urodzin, ale również dedykacje dla dziadka, babci, rodziców, przyjaciółki. Możemy wygrawerować dedykację na dobry początek w nowym mieszkaniu, parapetówkę,  możemy umieścić logo firmy. Możliwości jest sporo, zależnie od fantazji zamawiającego.
Grawerowane laserem ze zwykłych przedmiotów staną się niezwykłą pamiątką pięknych momentów życia.

W wypadku chęci zamówienia większej ilości cena jest ustalana indywidualnie na podstawie projektu (wielkości rysunku) , i w większości wypadków jest znacząco niższa. W celu dokonania wyceny prosimy przesłać zapytanie ofertowe mailem z możliwie dokładnym określeniem tego, co ma być wygrawerowane. Przygotujemy wtedy projekt i wycenę.