Przechowalnia: ( 0 )

Prezenty na podziękowanie

Najlepszym sposobem na wyrażenie wdzięczności i podziękowanie jest odpowiedni upominek. Na każdym z przedmiotów widocznym w naszym sklepie możemy wykonać dedykację z podziękowaniem - dla dowolnej osoby i z dowolnym tekstem.
Czytaj więcej
piersiówki

Podziękowanie dla rodziców - symbol wdzięczności

Podziękowanie dla rodziców to znak, że jesteśmy im wdzięczni i że pamiętamy o wszystkim dobrym co nas z ich strony spotkało. Nic nie podkreśli lepiej słów wdzięczności niż gustowny prezent. Szeroki wybór upominków pozwoli dobrać coś idealnie pasującego na daną okazję a podziękowanie dla rodziców stanie się dzięki temu pełniejsze.
Ponieważ tak się do tej pory składało, że najczęściej podziękowania zamawiano z okazji ślubów, to większość zdjęć i rysunków dotyczy właśnie tego tematu.
Ale tak naprawdę nie ma żadnych ograniczeń, dla kogo ma być wykonany grawer na jakimkolwiek przedmiocie.
W
katalogu grafik znajdzie się rysunek na każdą okazję, a w przykładach tekstów wiele podziękowań. A gdyby to było mało, to zawsze można przesłać własny tekst.

Podziękowanie dla rodziców - nasze produkty

Produkty Boro-Laser to najwyższej jakości upominki, które nasi Klienci mogą wręczyć swoim rodzicom. W ofercie znajdują się między innymi:
• wykonanie z wysokiej jakości szkła statuetki upamiętniające ważną okoliczność
• ręcznie przygotowane skrzynki na butelkę zacnego alkoholu
• zestawy deserowe, które staną się doskonałym uzupełnieniem stołowej zastawy
• najwyższej jakości karafki na alkohol, które wykonane zostały przez profesjonalistów w hucie szkła


Dlaczego warto wybrać podziękowanie dla rodziców?

Przygotowane dla naszych Klientów upominki to najwyższej jakości produkty, które mogą zostać indywidualnie opisane dzięki grawerowaniu. Tego rodzaju prezent nie tylko podkreśla ważność danej chwili, ale jest także fantastycznym dodatkiem do salonu, kuchni, gabinetu czy do sypialni. Dbamy o najwyższą jakość zabezpieczenia dostawy, dlatego nie należy obawiać się, że produkt może przyjść w jakimkolwiek stopniu uszkodzony. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a do naszych Klientów wychodzimy z otwartymi rękami. Nasze podziękowanie dla rodziców jest tym, co sprosta najwyższym oczekiwaniom.