Przechowalnia: ( 0 )

Szklanki grawerowane

Wyborne alkohole są dumą każdego barku. Ale ich posiadanie to jedno – drugą, nie mniej istotną kwestią jest to, w czym te trunki podamy naszym gościom. Wśród naszych produktów znajdą Państwo przeróżne rodzaje grawerowanych szklanek do whisky i szklanek do drinków z grawerem.

Czytaj więcej
piersiówki

Ale nie wszyscy są zwolennikami alkoholu. Dla takich klientów mamy grawerowane szklanki do wody, szklanki do soków i szklanki do cafe latte z grawerem, oraz szklane kubki z grawerem - do herbaty.

 Szklanki grawerowane nieodmiennie wzbudzają zainteresowanie i zachwyt, dlatego są również doskonałym pomysłem na prezent.

 Grawerujemy dedykacje z okazji ślubu, jubileuszu, rocznicy, urodzin, ale również dedykację dla dziadka, babci, rodziców, przyjaciółki.

Grawerowane laserem ze zwykłych przedmiotów staną się niezwykłą pamiątką pięknych momentów życia. Szklanki mogą być pakowane w upominkowych drewnianych skrzyneczkach na których również grawerujemy dedykację. Niektóre szklanki mogą być pakowane w kartoniki.

W wypadku chęci zamówienia większej ilości cena jest ustalana indywidualnie na podstawie projektu (wielkości rysunku) , i w większości wypadków jest znacząco niższa. W celu dokonania wyceny prosimy przesłać zapytanie ofertowe mailem z możliwie dokładnym określeniem tego, co ma być wygrawerowane. Przygotujemy wtedy projekt i wycenę.