Przechowalnia: ( 0 )

Prezenty na Chrzciny, Komunie, Urodziny

Upominki na Chrzest, Pierwszą Komunię Św., urodziny dziecka Srebrne i posrebrzane obrazki, różanće, figurki - wszystkie z grawerowaną dedykacją. Pamiątki które sprawią przyjemność dla oka, ale równocześnie będą radością dla ducha.
Dla upamiętnienia tych ważnych wydarzeń dnia przygotowaliśmy szereg upominków z grawerowaną na tą wyjątkową okazję dedykacją.

Czytaj więcej

Szukasz wyjątkowego upominku z okazji chrztu lub Pierwszej Komunii Świętej?

Spraw dziecku niezwykły prezent w postaci spersonalizowanej pamiątki. Cudownym podarunkiem od rodziców, dziadków lub chrzestnych może okazać się srebrny obrazek na chrzest lub Pierwszą Komunię Świętą z wizerunkiem Anioła Stróża albo świętej rodziny. Wybierz dowolną ikonę oraz ułóż życzenia, a my zatroszczymy się o  realizację Twojego pomysłu. Oferujemy obrazki w posrebrzanej ramce oraz w szykownie ozdobionym pudełku.

Unikalnym pomysłem na chrzest okażą się także pozłacane figurki w formie bucików, zapakowane w eleganckim pudełeczku. Ty decydujesz, co ma zostać na nich wygrawerowane, np. data i miejsce urodzin oraz chrztu, nazwa parafii, imię i nazwisko dziecka, cytat z Pisma Świętego lub postać aniołka. Oryginalnym prezentem z okazji Chrztu Świętego stają się również wygrawerowane sztućce, posiadające niezwykłe ozdoby oraz eleganckie litery. W zestawie znajduje się nóż, widelec, łyżka oraz mała łyżeczka.

Jeśli zastanawiasz się, jaka będzie idealna spersonalizowana pamiątka Pierwszej Komunii Świętej grawer czy może ręcznie wykonana kartka, my wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom. U nas znajdziesz wyjątkowe statuetki wytworzone z najwyższej jakości akrylu lub szkła. Możesz na nich umieścić dowolny rysunek: hostię i kielich, wizerunek Jezusa lub Maryi, krzyż z promieniami, aniołka oraz ułożone przez Ciebie życzenia.

Kupując w naszym sklepie pamiątkę Pierwszej Komunii Świętej grawerowaną na dowolnym materiale (drewno, akryl, szkło, metal), zyskujesz gwarancję najwyższej jakości. Produkty są wykonywane z trwałych tworzyw, a grawery wytwarzane przez wysokiej klasy specjalistyczne urządzenia.

W wypadku chęci zamówienia większej ilości cena jest ustalana indywidualnie na podstawie projektu (wielkości rysunku) , i w większości wypadków jest znacząco niższa. W celu dokonania wyceny prosimy przesłać zapytanie ofertowe mailem z możliwie dokładnym określeniem tego, co ma być wygrawerowane. Przygotujemy wtedy projekt i wycenę.