Przechowalnia: ( 0 )

Kubki ceramiczne z nadrukiem w kolorze

Znajdziesz tutaj szeroki wybór kubków z kolorowym nadrukiem oraz kilkaset motywów graficznych do wyboru. Możemy stworzyć kubek z nadrukiem projektowanym specjalnie dla Ciebie. Jeżeli masz ulubione powiedzonko, zwrot, żart lub cytat który zawsze wywołuje uśmiech na twojej twarzy , albo motywuje Cię do działania, możesz umieścić go na swoim kubku. Będzie towarzyszyć Ci codziennie przy porannej kawie, albo na przerwie w pracy. Może prezentować się dumnie w Twojej kuchni i sprawiać przyjemność Tobie lub Twoim bliskim.

Na kubku możemy umieścić twoją fotografię, zdjęcie ukochanej osoby, zdjęcie przypominające mile spędzone chwile, pokazujące Twoje zainteresowania i fascynacje.
Błyszcząca powierzchnia ceramiki podkreśla piękny wygląd zdjęć i jakość wyrobów.
Nadruk wykonujemy techniką sublimacji, jest to sposób przenoszenia zdjęć w wysokiej temperaturze. Dzięki temu nadruki są trwałe i odporne. Używamy materiałów najwyższej jakości, nie stosujemy chińskich zamienników, co zapewnia wysoki standard wykonania.W wypadku chęci zamówienia większej ilości cena jest ustalana indywidualnie na podstawie projektu (wielkości rysunku) , i w większości wypadków jest znacząco niższa. W celu dokonania wyceny prosimy przesłać zapytanie ofertowe mailem z możliwie dokładnym określeniem tego, co ma być wygrawerowane. Przygotujemy wtedy projekt i wycenę.