Przechowalnia: ( 0 )

(R08255) Bidon z Tritanu dla miłośnika wycieczek - 0,4l

  • Kod produktu: Nice R08255
  • Termin realizacji : Zamówienia na ten towar realizujemy w ciągu 3-4dni (od akceptacji projektu i wpłaty do wysyłki)
  • Koszt wysyłki od: 13,00 zł

40,00 zł

przechowalnia

Informacje o tym co chcesz mieć wygrawerowane podaje się dalej w trakcie zamawiania. w polu opisanym "Twoje uwagi". Będzie ono widoczne po wybraniu sposobu wysyłki i płatności, pod danymi adresowymi zamawiającego

Prezent dla Miłośnika Wycieczek Górskich - bidon z Tritanu.
bidon Nice R08255

Prezent dla turystki i turysty -  bidon na wodę, izotoniki i inne napoje.Bidon wykonany z przeźroczystego tworzywa sztucznego - błękitnego TRITANu (więcej informacji o tym materiale mozna przeczytać niżej). Wytrzymały, mocniejszy od szkla i innych tworzyw, odporny chemicznie, doskonale przeźroczysty, nie zawiera szkodliwych substancji, w pełni bezpieczny dla użytkownika.
Zamknięcie wyposażone w blokadę otwieraną jednym ruchem palca.
Pojemność 0,4 litra, stosunkowo niewielka, ale wystarcza na krótszą wycieczkę a równocześnie nie stanowi dużego obciążenia.
Mały rozmiar i mały ciężar pozwalają nosić taki bidon nawet zawieszony na pasku, przypięty do plecaka gdzieś pod ręką - do pasa biodrowego albo szelek.
W każdej chwili można do niego sięgnąć po łyk czegoś do ochłody.
Pasek z mocnego materiału w kolorze tworzywa pozwala na swobodne zawieszenie bidonu na dłoni lub przypięcie do plecaka.

Bidon przetestowany przez nas na wycieczkach w Beskidach, Gorcach i Tatrach - sprawuje się bardzo dobrze, jest lekki i poręczny, łatwo się otwiera, jest szczelny. Można nosić w plecaku, zewnętrznej kieszeni siatkowej, przypiąć karabińczykiem do plecaka.
W sumie bardzo przydatny do zimnych napojów. Na ciepłą herbatę niestety się nie nadaje - to bidon a nie termos, więc szybko ostygnie. Od gorącego płynu nic mu się nie stanie, ale po prostu ostygnie. Ale termosy i kubki termiczne również mamy ! więc i na herbatkę i kawkę coś u nas się znajdzie.

Niezbędne wyposażenie na biwaku, wyciecze, spacerze, wyprawie na ryby. Taki bidon przyda się również w innych okolicznościach - na rowerze albo kajaku. A nawet w pracy można mieć pod ręką coś do picia.
A przy każdej z tych okazji można pochwalić się nadrukowaną dedykacją, pokazać swoją pasję , zainteresowania, hobby, osiągnięcia. Zdobyłeś Koronę Gór Polskich ? wrzuć to na bidon. Zdobyłeś Rysy ? a może Mount Everest ? no to pokaż to na swoim bidonie.
Masz koleżankę która uwielbia wypady w Tatry - daj jej bidon z tatrzańskim motywem i jej imieniem. Na pewno się ucieszy. Kilkadziesiąt PLNów to niewiele za frajdę jaką możesz jej sprawić.

Rozmiary bidonu:

  • Wysokość: 18 cm
  • Średnica: 6,5 cm

Na bidonie wykonujemy nadruk technologią UV, jest trwały.
Nadruk może być kolorowy albo monochromatyczny (ciemno szary, czarny,  biały)

Jak otwierać bidon ?
1) blokadę przesunąć w dół, 2) nacisnąć przycisk  3) zamknięcie odskoczy, można pić.
otwieranie bidonu NiceCo to jest TRITAN ?

Tritan jest nowoczesnym tworzywem, coraz szerzej stosowanym w produkcji naczyń i pojemników. Ma wiele zalet w stosunku do szkła i plastików.
Jest odporny na uderzenia, butelki z tritanu nie tłuką sie przy upadku na ziemię, są znacznie lżejsze od szklanych odpowiedników. Bidony i butelki z tritanu są odporne na wysokie temperatury - można myć je w zmywarkach i wyparzać. Również zamarznięty napój nie jest problemem, bidon z tritanu wytrzyma to bez problemu.
Materiał ten nie wpływa na smak napojów, nie wydziela zapachu, nie uwalnia żadnych szkodliwych substancji.
Jest w pełni bezpieczny dla zdrowia człowieka. Jest wolny od bisfenolu A (BPA), a także od bisfenolu S (BPS). W badaniach jakie przeprowadzono nad tym tworzywem wykazano, że jest on wolny od aktywności estrogenowej (EA) oraz aktywności androgenowej (AA). Dzięki temu Tritan jest znacznie bezpieczniejszy w stosowaniu niż inne formy plastiku. Potwierdził to zarówno Amerykański Urząd ds. Żywności i Leków, jak również wiele niezależnych agencji rządowych na całym świecie.

 

W cenę wliczono:

- bidon
- nadruk  z jednej strony  (może iść prawie że dookoła, technicznie to nie problem, ale ze względu na czytelnośc lepiej ograniczyć się do około 1/3 obwodu)

uwaga: jeżeli wna rysunku jest słowo "Kubek"  to możemy zmienić na "bidon", "butelka", czy coś innego- wg życzenia zamawiającego.
(rysunki były projektowane na kubki, ale trafiły również na bidony,termosy i inne sprzęty. A słowo kubek zostało.)
 
weryfikator

Sklep internetowy:

ZASKALE

ul.Leśna 38

kom.: 18 448 92 27

( numer tylko do sklepu internetowego
znajdującego się w Zaskale )

Biuro i zakład:

ZASKALE

ul.Leśna 38

tel.: 18 448 92 27

( numer tylko do biura i zakładu
znajdującego się w Zaskale )

Sklep stacjonarny:

Nowy Targ

ul. Sokoła 13

kom.: 18 448 92 28

( numer tylko do sklepu stacjonarnego
znajdującego się w Nowym Targu )

Dojazd boro-laser