Przechowalnia: ( 0 )

(R08417) Bidon metalowy dla miłośnika wycieczek - 0,8l

  • Kod produktu: Easy Tripper R08417
  • Termin realizacji : Zamówienia na ten towar realizujemy w ciągu 3-4dni (od akceptacji projektu i wpłaty do wysyłki)
  • Koszt wysyłki od: 13,00 zł

40,00 zł

przechowalnia

Informacje o tym co chcesz mieć wygrawerowane podaje się dalej w trakcie zamawiania. w polu opisanym "Twoje uwagi". Będzie ono widoczne po wybraniu sposobu wysyłki i płatności, pod danymi adresowymi zamawiającego

Prezent dla Miłośnika Wycieczek Górskich - bidon aluminiowy.
bidon easy Tripper  R08417

Prezent dla turystki i turysty - metalowy bidon na wodę, izotoniki i inne napoje.Bidon wykonany z lekkiego aluminium, odpornego na korozję i uszkodzenia. Na zewnątrz lakierowany na biało, w środku czysty metal.
Pojemność 0,8 litra, wystarcza na dłuższą wycieczkę a równocześnie nie stanowi dużego obciążenia.
To rozsądny kompromis między wagą a pojemnością.
Zakręcany korek ma spory otwór ułatwiający obsługę i włożenie palca, albo użycie przypinki czy dużego karabinka. W dodatku wyposażony jest w mały karabińczyk pozwalający bez problemu przypiąć bidon do plecaka albo do szlufki w spodniach.
Bidon przetestowany przez nas na wycieczkach w Beskidach, Gorcach i Tatrach - sprawuje się bardzo dobrze, jest lekki i poręczny, łatwo się otwiera, jest szczelny. Można nosić w plecaku, zewnętrznej kieszeni siatkowej, a nawet w dużej kieszeni spodni albo "nerce". A jakby i tego było mało, to karabińczykiem można przypiąć do plecaka. 
W sumie bardzo przydatny do zimnych napojów. Na ciepła herbatę niestety się nie nadaje - to bidon a nie termos. Ale termosy i kubki termiczne również mamy ! więc i na herbatkę i kawkę coś u nas się znajdzie.

Bidon zapakowany jest w kartonik.

Niezbędne wyposażenie na biwaku, dłuższej wyciecze, wyprawie na ryby. Taki bidon przyda się również w innych okolicznościach - na spacerze, na rowerze albo kajaku. A nawet w pracy można mieć pod ręką coś do picia.
A przy każdej z tych okazji można pochwalić się nadrukowaną dedykacją, pokazać swoją pasję , zainteresowania, hobby, osiągnięcia. Zdobyłeś Koronę Gór Polskich ? wrzuć to na bidon. Zdobyłeś Rysy ? a może Mount Everest ? no to pokaż to na swoim bidonie.
Masz koleżankę która uwielbia wypady w Tatry - daj jej bidon z tatrzańskim motywem i jej imieniem. Na pewno się ucieszy. Kilkadziesiąt PLNów to niewiele za frajdę jaką możesz jej sprawić.

Rozmiary bidonu:

  • Wysokość: 24,5 cm
  • Średnica: 7,5 cm
Na bidonie wykonujemy nadruk technologią UV, jest trwały. Na pewno wytrzyma kilka lat.
Nadruk może być kolorowy albo monochromatyczny (czarny, ciemno szary)

 

W cenę wliczono:

- bidon
- nadruk  z jednej strony  (może iść prawie że dookoła, technicznie to nie problem, ale ze względu na czytelnośc lepiej ograniczyć się do około 1/3 obwodu)
- kartonik

uwaga: jeżeli wna rysunku jest słowo "Kubek"  to możemy zmienić na "bidon", "butelka", czy coś innego- wg życzenia zamawiającego.
(rysunki były projektowane na kubki, ale trafiły również na bidony,termosy i inne sprzęty. A słowo kubek zostało.)
 
weryfikator

Sklep internetowy:

ZASKALE

ul.Leśna 38

kom.: 18 448 92 27

( numer tylko do sklepu internetowego
znajdującego się w Zaskale )

Biuro i zakład:

ZASKALE

ul.Leśna 38

tel.: 18 448 92 27

( numer tylko do biura i zakładu
znajdującego się w Zaskale )

Sklep stacjonarny:

Nowy Targ

ul. Sokoła 13

kom.: 18 448 92 28

( numer tylko do sklepu stacjonarnego
znajdującego się w Nowym Targu )

Dojazd boro-laser