Przechowalnia: ( 0 )

Sztućce Gerlach - wzór Flames.

Sztućce Flames zaprojektowano dla ludzi wymagających niebanalnych rozwiązań w przedmiotach codziennego użytku. Ich zmysłowy, a zarazem prosty design pozwala na dopasowanie zarówno do klasycznej, jak i nowoczesnej zastawy.

Czytaj więcej
sztućce grawerowane Gerlach Flames

Sztućce te wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej oraz docenione wyróżnieniem Dobry Wzór. Można je myć w zmywarkach. Na sztućcach grawerujemy laserem napis lub rysunek. Wszystkie sztućce posiadają świadectwo PZH, oraz objęte są wieczystą gwarancją firmy Gerlach.

Na sztućcach możemy wykonać na zamówienie dowolny grawer. Grawerowanie wykonujemy za pomocą precyzyjnego lasera YAG. Grawerować możemy logo firmy. restauracji, hotelu. Możemy wygrawerować inicjały właścicieli sztućców. Często zamawiane są grawerowane sztućce na prezenty ślubne z imionami młodych i datą ślubu. Równie często wykonujemy grawer na sztućcach z okazji rocznic i jubileuszy, np. sztućce na 25 50 rocznicę ślubu. Grawerować można nie tylko tekst. Na sztućcach grawerujemyale również proste rysunki. Projekt grawerki przygotowują nasi graficy, na podstawie informacji otrzymanych od zamawiającego.

W wypadku chęci zamówienia większej ilości cena jest ustalana indywidualnie na podstawie projektu (wielkości rysunku) , i w większości wypadków jest znacząco niższa. W celu dokonania wyceny prosimy przesłać zapytanie ofertowe mailem z możliwie dokładnym określeniem tego, co ma być wygrawerowane. Przygotujemy wtedy projekt i wycenę.